Елеватор

«Укрзалізниця» готова спрямовувати кошти від підвищення тарифів на вантажоперевезення на оновлення вагонів

«Укрзалізниця» готова спрямовувати кошти від підвищення тарифів на вантажоперевезення на оновлення вагонів

«Укрзалізниця» готова підписати з вантажовласниками меморандум, в якому візьме на себе зобов’язання спрямувати кошти від планованого підвищення тарифів на вантажоперевезення на реалізацію інвестиційної програми й оновлення рухомого складу.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», таку пропозицію висунув голова компанії Войцех Балчун під час круглого столу, присвяченого питанням тарифоутворення на залізниці.

«Нам потрібні кошти на інвестиції, і ми готові підписати меморандум й узяти на себе зобов’язання про те, що спрямуємо гроші від підвищення тарифів на інвестиційну програму і робитимемо це абсолютно відкрито», ‒ зазначив він.

У відповідь на цю пропозицію народний депутат Володимир Гусак відзначив її резонність, проте наголосив, що спершу «Укрзалізниця» має детально пояснити, на що були спрямовані кошти від підвищення тарифів на вантажоперевезення в минулі роки.

Під час круглого столу було представлено презентацію, згідно з якою, від підвищення вантажних тарифів «Укрзалізниця» в 2017 році може отримати понад 10 млрд грн.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!