Елеватор

«Укрпродукт Груп» у І півріччі збільшив чистий прибуток до 0,4 млн фунтів стерлінгів

«Укрпродукт Груп» у І півріччі збільшив чистий прибуток до 0,4 млн фунтів стерлінгів

«Укрпродукт Груп», великий виробник фасованого масла та плавленого сиру, завдяки позитивній курсовій різниці в 0,793 млн фунтів стерлінгів, завершив І півріччя 2018 року з чистим прибутком 0,408 млн фунтів порівняно з 0,004 млн фунтів у І півріччі 2017 року.

Згідно неаудованого звіту компанії на Лондонській фондовій біржі, виручка «Укрпродукт Груп» скоротилася на 0,6% – до 14,83 млн фунтів, валовий прибуток – на 26,6% – до 1,24 млн фунтів.

Операційний збиток склав 0,19 млн фунтів проти 0,41 млн фунтів операційного прибутку в І півріччі 2017 року.

За інформацією групи, її частка на ринку української олії зросла на 1 процентний пункт (п.п.) – до 6,5%, на ринку плавлених сирів – на 0,5 п.п. – до 9%.

При цьому «Укрпродукт Груп» відзначає зростання попиту як на плавлені сири, так і на твердий сир одночасно зі зростанням конкуренції: на ринку понад 10 гравців, п’ять з яких роблять значні інвестиції в просування продукції.

Група додає, що збільшила продажі в сегменті квасу і безалкогольних напоїв за рахунок нових продуктів з лимоном і імбиром.

У І півріччі 2018 року «Укрпродукт Груп» збільшив продажі фірмових продуктів (плавлений і твердий сир, упаковане масло і спреди) на 4,5% – до 10,02 млн фунтів, напоїв (квас і інші) – на 25,2% – до 0,61 млн фунтів. Водночас скоротила продажі небрендових продуктів (сухе знежирене молоко, інші знежирені молочні продукти) – в 2,2 раза – до 1,82 млн фунтів.

Довідка

«Укрпродукт Груп» – виробник фасованого масла, плавленого сиру і квасу. Компанія виробляє молочні продукти під торговими марками «Наш молочник», «Наш сирок», «Молендам», «Вершкова Долина», «Фермерське», квас – під ТМ «Арсеніївський».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!