Елеватор

«Укрлендфармінг» може збільшити обсяги експорту зерна на 35-40%

«Укрлендфармінг» може збільшити  обсяги експорту зерна на 35-40%

Обсяги експорту зернових культур агрохолдингом «Укрлендфармінг» у 2016/17 маркетинговому році можуть збільшитися на 35-41% ‒ до 2,3-2,4 млн тонн.

«Минулого року ми експортували 1,7 млн тонн зернових, цього року 2,3-2,4 млн плануємо зробити», ‒ повідомив  власник компанії Олег Бахматюк в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, в цьому сезоні компанія планує завершити збирання врожаю до 20 листопада і намолотити близько 2,1-2,2 млн тонн кукурудзи.

«Укрлендфармінг» не має наміру змінювати сівозміну під урожай 2017 року.

«Не можна все засіяти соняшником. Сівозміна у нас не зміниться: 35% будуть ранні зернові та ріпак, 40% ‒ кукурудза, 25% ‒ соняшник і соя», ‒ пояснив  Олег Бахматюк.

Він уточнив, що зараз компанія обробляє близько 510 тис. га.

Довідка

«Укрлендфармінг» є найбільшим агрохолдингом у Євразії. Займається вирощуванням зернових, виробництвом яєць та яєчних продуктів, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.

У структуру холдингу входять 16 елеваторів, 216 горизонтальних зерносховищ, п’ять насіннєвих заводів, 19 птахофабрик, 10 ферм із вирощування курей-несучок, три репродуктори, три селекційних господарства, шість комбікормових заводів, завод із виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», три склади тривалого зберігання яєць, шість цукрових заводів, 19 м’ясокомбінатів і два заводи з виробництва шкіри.

Інтерфакс-Україна 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!