Елеватор
Головне:
Елеватор

«Укрлендфармінг» і «Авангард» домовляються з комітетом кредиторів щодо реструктуризації євробондів

Поділитись:
«Укрлендфармінг» і «Авангард» домовляються з комітетом кредиторів щодо реструктуризації євробондів

Агрохолдинги «Укрлендфармінг» і «Авангард» ведуть перемовини з комітетом кредиторів щодо реструктуризації своїх єврооблігацій, повідомив «Авангард» на сайті Лондонської фондової біржі.

Компанія поки не повідомляє деталі переговорів, вони будуть оприлюднені пізніше.

Водночас «Авангард» зазначає, що під час переговорів у тому числі обговорюватиметься реструктуризація процентного доходу по єврооблігаціях «Укрлендфармінга», який має бути виплачений 27 березня.

Відповідно «Укрлендфармінг» має намір скористатися 30-денною відстрочкою на погашення чергового купона, передбаченою умовами обігу євробондів.

«Авангард» також повідомив, що комітет кредиторів представляє власників близько 40% єврооблігацій «Укрлендфармінга» і 50% єврооблігацій «Авангарду».

Радником агрохолдингів у перемовинах виступає юридична фірма Latham&Watkins, радниками комітету кредиторів – Hogan Lovells International та EY.

Як повідомлялося, один із власників єврооблігацій агрохолдингу «Укрлендфармінг» ініціював телефонну конференцію з іншими власниками цінних паперів для обговорення виплати процентного доходу 27 березня.

Ініціатор конференц-дзвінка таким чином висловлює стурбованість з приводу можливої невиплати відсоткового доходу наприкінці місяця.

Довідка

«Укрлендфармінг» є найбільшим агрохолдингом в Євразії. Займається вирощуванням зернових, виробництвом яєць та яєчних продуктів, вирощуванням великої рогатої худоби, дистрибуцією техніки, добрив і насіння.

До холдингу входять 16 сучасних елеваторів, 216 горизонтальних зерносховищ, п’ять насіннєвих заводів, 19 птахофабрик, 10 ферм з вирощування курей-несучок, три репродуктора, три селекційних господарства, шість комбікормових заводів, завод з виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», три склади тривалого зберігання яєць, шість цукрових заводів, 19 м’ясокомбінатів і два заводи з виробництва шкіри.
 
Інтерфакс-Україна

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!