Елеватор

«Укрцукор» представить цукрові заводи України на ANUFOOD China 2016

«Укрцукор» представить цукрові заводи України на ANUFOOD China 2016

 

З 16 по 18 листопада Національна асоціація цукровиків України візьме участь в торговельній місії до Китайської Народної Республіки, яка пройде в рамках однієї з найбільших продовольчих виставок Азійського регіону ANUFOOD China 2016.

Наразі азійські ринки є перспективними для вітчизняних виробників, зокрема Китай, що є найбільшим імпортером цукру e світі: «За прогнозами, в 2016/17 МР внутрішнє споживання цукру в Китаї становитиме понад 15,4 млн тонн, за його виробництва на рівні 9,2 млн тонн. Тобто дефіцит, який буде покритий шляхом імпорту, становитиме 6,2 млн тонн. Незважаючи на продаж цукру з державних запасів, Китай є і буде найбільшим покупцем цукру у світі, тому ми маємо всі шанси заповнити цю перспективну нішу», — зазначає Руслана Бутило, керівник аналітичного відділу «Укрцукор».

Варто зауважити, що на сьогодні потреба пошуку нових ринків збуту стоїть дуже гостро, оскільки виробництво цукру поточного сезону зросте — близько 2 млн тонн, в той час як потреби внутрішнього ринку оцінюються в 1,5 млн тонн, плюс перехідні залишки на кінець маркетингового року на рівні 330 тис. тонн. Тому виробники вимушені активно працювати над пошуком нових експортних каналів.

«У Європу постачати дуже важко, оскільки квоти на безмитні постачання так і є на рівні 20 тис. тонн, тому нашим пріоритетом наразі є Азія», — підтверджує генеральний директор ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» Володимир Палієнко.

З огляду на останні тенденції світового ринку український цукор є досить конкурентним: «Торговельна місія в Китаї відкриває широкі перспективи для збуту українського цукру, особливо за теперішньої ринкової кон’юнктури. Через неврожай цукрової тростини в основних регіонах виробництва український білий цукор має великий попит. Саме на це й робитимемо ставку на виставці», — коментує Богдан Шаповал, голова Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

Нагадаємо, що в рамках ANUFOOD China 2016 на українському національному стенді буде представлена продукція молочної, м’ясної, цукрової та олійно-жирової промисловості. Організатором торговельної місії виступає Рада з питань експорту продовольства (UFEB) за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) та Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!