Елеватор

Український виробник спіруліни розширює потужності

Поділитись:
Український виробник спіруліни розширює потужності

Компанія «Фуд Факторі», що займається виробництвом спіруліни під ТМ Spirulinka, до 2020 року планує виробляти до 12 тонн продукту на місяць і вкладе у проект більше $2 млн.

Про це розповів співвласник компанії Володимир Іщук.

Він повідомив, що вже до кінця року компанія планується відкрити в Запорізькій області новий виробничо-вирощувальний майданчик (кластер), що дозволить збільшити потужності на 3 тонни спіруліни на місяць. Інвестиції в проект складуть близько $500 тис., на будівництво одного кластеру йде приблизно півроку.

Також «Фуд Факторі» веде перемовини про будівництво наступного виробничого комплексу у Бучі (Київська область). Попередньо міська рада Бучі вже узгодила передачу 2 га землі в оренду. На цій площі можна побудувати до 10 кластерів із виробництва спіруліни потужністю до 30 тонн товарної запакованої спіруліни на місяць.

«Розширення виробництва зараз обговорюється з українськими та міжнародними інвесторами, – зазначив Володимир Іщук. – Сподіваємося розширити бізнес і в інших регіонах України».

За його словами, виробництво спіруліни – дуже прибутковий бізнес. Для розташування виробництва потрібна лише вода, електроенергія та транспортне сполучення. До того ж спіруліна має короткий виробничий цикл.

Довідка

Спіруліна – синьо-зелена однокліткова прісноводна водорість спіралевидної форми.

Agravery

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями