Елеватор
Головне:
Елеватор

У «Сварог Вест Груп» запроваджено колегіальний орган управління

У «Сварог Вест Груп» запроваджено колегіальний орган управління

У корпорації «Сварог Вест Груп» 2 березня 2017 року відбулася зміна форми управління. Посаду голови Ради директорів корпорації, яку раніше обіймав Андрій Гордійчук, трансформовано в колегіальний орган управління.

Про це повідомила прес-служба корпорації.

Зазначається, що Андрій Гордійчук (на фото) сконцентрується на інноваційному бізнесі та органічному виробництві. Також у його планах ‒ активна громадська діяльність, законодавчі ініціативи в аграрній та інноваційній сферах.

До сформованого органу управління увійшли голова Ради директорів Микола Агарков, незалежний директор Олександр Матюшок, виконавчий директор Микола Дячук і фінансовий директор корпорації Сергій Зуєв.

«За 15 років команда «Сварог Вест Груп» виросла і готова взяти на себе управлінську діяльність. Процес передачі оперативного управління зайняв кілька років і тепер його можна вважати завершеним, ‒ наголосив Андрій Гордійчук. ‒ Я ж зможу більше часу приділяти динамічному розвитку «Першого національного аграрного кооперативу» і холдингу інноваційних технологій HTI».

Довідка

Корпорація «Сварог Вест Груп» об’єднує підприємства у Хмельницькій, Житомирській та Чернівецькій областях, які працюють у всіх сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, садівництво та переробка). Земельний банк корпорації становить 80 тис. га.

AgroPortal

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!