Елеватор
Головне:
Елеватор

У сушарок починається сезон профілактики

Із квітня по вересень сервісні інженери компанії ТОРНУМ здійснюють так звані профілактичні тури у господарства, де встановлено обладнання бренду – тестують за регламентом усі механізми й електронні системи зерносушарок.

Про це AgroTimes розповіли в компанії.

Інструкціями компанії-виробника передбачено певні експлуатаційні операції, які треба  здійснювати обов’язково. Наприклад, після завершення сезону почистити сушарку і накрити газовий пальник кришкою – щоб усередину не потрапили конденсат і пилюка.

Або ж, наприклад, пилові та жирові відкладення в нечищеній сушарці привабили гризунів і якийсь з них навесні (коли елеватор стояв без роботи) перекусив сигнальний кабель. Утім, сама по собі ця проблема з’ясується аж восени (коли елеватор запустять у роботу): або від датчика взагалі не буде зворотного зв’язку, або, можливо, він сигналізуватиме про збій.

Щоб не довелося «гасити пожежі» в сезон, такому об’єкту не завадить профілактичний огляд. Уваги вимагають не тільки кабелі. У газових пальниках можуть накопичуватися відкладення, що надійшли з газом. Дуже важливий для подальшої роботи сушарки і стан фільтрів.

Нагадаємо, кожне третє підприємство, що придбало обладнання TORNUM, послуговуються сервісним супроводом компанії-виробника.