Елеватор

У Ренійському порту з’явиться комплекс з переробки органічної продукції

Поділитись:
У Ренійському порту з’явиться комплекс з переробки органічної продукції

У Ренійському морському порту планується будівництво комплексу з перевалювання та переробки органічної продукції. Інвестиційний проект було затверджено під час чергового засідання Ради порту.

Про це повідомила прес-служба адміністрації морського порту Рені.

Проект реалізує ТОВ «Біо-Лайн-Рені» в рамках закону про спеціальну економічну зону «Рені». Ним передбачається створення в порту високотехнологічного інфраструктурного комплексу з перевалювання та переробки органічного зерна.

При цьому технологія комплексу відповідатиме стандартам і правилам Європейського інституту органічного господарства (FIBL).

У Ренійському порту уточнили, що проект забезпечить новий вантажопотік об’ємом до 120 тис. тонн на рік. Плановане збільшення суднозаходів у порт складе, за попередніми оцінками, 80-90 суден, а очікуваний обсяг приватних інвестицій – $1,6 млн.

Крім того, в результаті реалізації проекту буде створено 30 робочих місць, додаткові податкові надходження плануються в обсязі 762 тис. грн. Уже через два роки з початку роботи річні бюджетні відрахування становитимуть додатково 3-3,5 млн грн.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями