Елеватор

У Мінагро розповіли, яку інформацію потрібно вказати для отримання рукавів через ДАР

У Мінагро розповіли, яку інформацію потрібно вказати для отримання рукавів через ДАР

З метою пропорційного розподілу рукавів для зберігання зерна за програмою ФАО користувачам Державного аграрного реєстру варто заповнити розділ «Діяльність та активність».

Про це під час пресконференції повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

Він нагадав, що відтепер у ДАР запущено першу програму міжнародної допомоги від ФАО щодо надання аграріям рукавів для зберігання зерна.

Заступник міністра уточнив, що розділ «Діяльність та активність» у Державному аграрному реєстрі не є обов’язковим для заповнення.

У цьому розділі аграрії вказують основні напрямки діяльності господарства, кількість насаджень у попередні роки та обсяги врожаїв у попередні роки. Також подається інформація щодо наявної кількості насаджень та планів на найближчий сезон.

«В той же час деякі програми вимагають таку інформацію. Для програми ФАО щодо зберігання зерна в рукавах важливо, що ви на своїх площах фактично вирощуєте. Це потрібно для того, щоб потім пропорційно розподілити ці засоби зберігання», – уточнив Денис Башлик.

Нагадаємо, в Україні запрацював Державний аграрний реєстр. Також ми писали, що аграрії можуть податись на дві програми держпідтримки через ДАР.