Елеватор
Головне:
Елеватор

У концесію планують передати ще 6 морських портів

У концесію планують передати ще 6 морських портів

У концесію іноземним інвесторам планується передати ще 6 українських морських портів, це заявив голова Наглядової ради «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) Андрій Гайдук.


Про це повідомляє пресслужба відомства.

«У нас є завдання – протягом наступних двох років успішно провести концесію в Чорноморському порту. Тут є два головних терміналу: поромний і контейнерний. Ці проекти самі «гарячі». Вони вже на стадії преТЕО, і ми сподіваємося, що протягом двох років пройде концесійний конкурс і буде визначено переможця, хто буде ним керувати. Також в концесію планується передати пасажирський термінал Одеського морського порту, Бердянський, Маріупольський, Ренійський та Ізмаїльський морські порти», – уточнив Андрій Гайдук.

За його словами, передати в приватизацію планується Білгород-Дністровський морський торговельний порт, а також морські порти Усть-Дунайськ і Скадовськ.

Нагадаємо, що Міністерство інфраструктури України дало старт новому концесійного проекту в порту Чорноморськ і оголосило конкурс на відбір консультантів для підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) і тендерної документації для його реалізації.

Читайте також: Порти Ізмаїл, Чорноморськ та Бердянськ передадуть в концесію

Журнали