Елеватор
Головне:
Елеватор

У філії «НІБУЛОН» на Хмельниччині провели протипожежні навчання

На території філії «НІБУЛОНу» «Смотрич», що на Хмельниччині, провели оперативно-тактичних навчань щодо ліквідації умовної пожежі.

Про це повідомляє прес-служба «НІБУЛОНу».

Для відпрацювання взаємодії у разі виникнення надзвичайної ситуації участь у планових навчаннях взяли місцевий підрозділ ДСНС, добровільна пожежна команда філії «Смотрич», швидка медична допомога, аварійна служба газу, аварійна служба електропостачальної організації, поліція, а також запрошені рятувальники з міста Люблін (Польща).

За легендою, на території філії «Смотрич» ТОВ СП «НІБУЛОН» умовна пожежа виникла в зерносушарці, вогонь швидко розповсюдився на суміжні споруди.

Викликавши рятувальників, добровільна пожежна команда філії у складі 4-х осіб почала оперативні дії щодо локалізації умовної пожежі. Рятувальники та екстрені служби району, за легендою, прибули на місце надзвичайної ситуації, провели оперативне розгортання та приступили до порятунку людей і ліквідації умовної пожежі. Польські колеги, в свою чергу, поділилися своїм досвідом з надання екстреної домедичної допомоги постраждалим.

Спільні оперативно-тактичні навчання пройшли на високому рівні, де кожна зі сторін змогла перейняти досвід, відпрацювати вміння та навички. Варто зазначити, що подібні навчання систематично проводяться і на інших підрозділах компанії, формування яких регулярно займають призові місця у районних та міських змаганнях із пожежно-прикладного спорту. З метою попередження надзвичайних ситуацій підприємства оснащені протипожежними технічними засобами, для працівників підрозділів компанії проводяться інструктажі щодо вимог пожежної безпеки, регулярно проводяться тренування добровільних пожежних команд. Готовність і відповідність підрозділів компанії всім вимогам пожежних нормативних документів підтверджена актами вводу об’єктів в експлуатацію та плановими перевірками ДСНС.

Філія «Смотрич» – це сучасне автоматизоване підприємство, оснащене новітнім, високопродуктивним обладнанням іноземного та вітчизняного виробництва. Підприємство працює в Кам’янець-Подільському районі (Хмельницька обл.) з 2008 року й містить ємності для зберігання зерна загальною потужністю 66 тис. тонн. А отже філія є яскравим прикладом потужного агропромислового об’єкта, який потребує постійного контролю протипожежного стану та підвищеної уваги пожежно-рятувальних служб.

Нагадаємо, в «НІБУЛОНі» приступили до весняно-польових робіт. Також ми писали про те, що «НІБУЛОН» збільшив обсяги перевалки зернових на 20%.