Елеватор

У цьому сезоні «Мрія» робить ставку на пшеницю, соняшник і кукурудзу

Поділитись:
У цьому сезоні «Мрія» робить ставку на  пшеницю, соняшник і кукурудзу

Агрохолдинг «Мрія» з Чернівецької області розпочав польові роботи – наразі підживлюють озимі культури.  На черзі – Івано-Франківська область, повідомили у компанії.

До початку посівної кампанії закуплено більше 30 тис. посівних одиниць насіння на суму понад $3 млн, 22 тис. тонн мінеральних добрив на $6 млн, придбано запчастини на всю техніку, яка буде задіяна на весняних польових роботах, триває закупівля ЗЗР.

Також триває відновлення технічного парку агрохолдингу: на початку 2017 року придбані напівпричепи, сівалки, навантажувачі та паливозаправники на $1,1 млн.

«Основну ставку в цьому сезоні, крім озимої пшениці, плануємо зробити на соняшник і кукурудзу, – зазначив операційний директор агрохолдингу «Мрія» Андрій Григоров. – З огляду на те, що кукурудза добре зарекомендувала себе в минулому сезоні, збільшимо площі під цю культуру. Також у зв’язку із високим попитом на цукрові буряки в нашому регіоні прийняли рішення відновити вирощування цієї культури».

Нагадаємо, що восени минулого року під урожай 2017 «Мрія»  засіяла 55,3 тис. га, з яких 40,1 тис. га – озима пшениця, 14,6 тис. га – озимий ріпак, 0,6 тис. га – інші культури .

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями