Елеватор
Головне:
Елеватор

У 2020 році «Аскет Шиппінг» побудує складські потужності в Дніпрі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія планує побудувати і ввести в експлуатацію склад зернових на річковому терміналі в м. Дніпро в березні 2020 року.

Про це портовий оператор повідомив на своїй сторінці в Facebook

Зараз «Аскет Шиппінг» на р. Дніпро працює на двох річкових терміналах: в м. Запоріжжя (з 2018 року) і в м. Дніпро (з 2019 року). У Запоріжжі компанія з травня 2019 року почала вести накопичення вантажів в критому складі (місткістю одноразового зберігання близько 2 тис. тонн), на території річкового терміналу. Поява складу в Дніпрі розширить можливості компанії по обслуговуванню клієнтів Центральної України.

Окрім будівництва зернового складу компанія планує модернізувати перевантажувальну техніку на Дніпровському терміналі. З’явиться технічна можливість приймати вантажі з будь-яких самосвальних типів автомобілів, як з бічним, так і з заднім вивантаженням.

«Новий склад дасть нам можливість працювати не тільки за прямим варіантом, але і накопичувати партії зернових вантажів, і в перспективі – істотно збільшити швидкість відвантаження на судна. Думаємо, що до березня 2020 року, до початку весняної навігації, ми все це впровадимо», – розповіла заступниця директора «Аскет Шиппінг» з розвитку логістики на р. Дніпро Юлія Заботіна.

Читайте також:  За навігацію 2019 року «Аскет Шиппінг» перевіз Дніпром 140 тис. тонн зерна

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!