Елеватор

У 2017 році «Даноша» має намір продати 300 тис. голів свиней

У 2017 році «Даноша» має намір продати 300 тис. голів свиней

Компания «Даноша» планує за підсумками 2017 року збільшити продажі свиней на 5% – до 300 тис. голів.

«Ми плануємо збільшити продажі свиней в цьому році на 10 тис. – до 300 тис. голів. У 2016 році ми реалізували 286,7 тис. свиней», – повідомив керівник виробництва «Даноша» Віктор Робейко.

За його словами, зараз у компанії на свиноматочних комплексах утримується 14 тис. свиноматок, у планах до 2020 року – збільшити їх кількість до 20 тис. голів і 140 тис. свиней одночасного утримання.

«Поросят на дорощування виробляємо 445 тис. З них можемо самостійно виростити на забій до 300 тис. свиней, інші продаються на відгодівлю», – зазначив Віктор Робейко.

З початку 2017 року компанія поставила до Грузії на відгодівлю 2 тис. поросят.

За словами керівника виробництва, «Даноша» більше орієнтується на український ринок.

«Компанія не планує збільшувати поголів’я в 2017 році, акцент буде спрямований на поліпшення якісних показників», – уточнив Віктор Робейко.

Довідка

«Даноша» – українська сільськогосподарська компанія, належить данським інвесторам. Входить до складу Axzon A/S – данської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів у Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним із найбільших виробників свинини в Польщі й Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!