Елеватор
Головне:
Елеватор

Трьом агропідприємствам Вінничини відшкодують ставки за кредитами на реалізацію бізнес-проектів

Трьом агропідприємствам Вінничини відшкодують ставки за кредитами на реалізацію бізнес-проектів

Фермерське господарство «Бонд Агро», ТОВ «Літинський м’ясокомбінат» та ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» отримають від Вінницької облдержадміністрації часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів.

Таке рішення було прийнято після розгляду конкурсною комісією бізнес-планів, які подали ці компанії під час першого етапу часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, повідомили у Вінницькій ОДА.

Компенсація для підприємців надається в розмірі 100% облікової ставки Нацбанку, яка діяла на 1 січня поточного бюджетного року, але не більше 100 тис. грн. одному суб’єкту  підприємництва протягом одного бюджетного року.

Також Вінницька ОДА оголосила про початок другого етапу конкурсного відбору, згідно з яким підприємці можуть до 1 серпня 2017 року подати заявки та бізнес-плани для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів.

Довідка

Порядок часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього бізнесу на реалізацію інвестиційних проектів затверджено розпорядженням голови Вінницької ОДА в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!