Елеватор

Тримач євробондів «Укрлендфармінгу» й «Авангарду» хоче уточнити наявність єврооблігацій у пов'язаних структур

Тримач євробондів «Укрлендфармінгу» й «Авангарду» хоче уточнити наявність єврооблігацій у пов'язаних структур

Один із власників єврооблігацій «Укрлендфармінгу» й «Авангарду» звернувся до агрохолдингів із проханням повідомити про наявність у їх власності або у власності пов’язаних структур викуплених цінних паперів.

Відповідний запит, текст якого має в своєму розпорядженні «Інтерфакс-Україна», підготовлений юридичним радником власника – компанією K&L Gates (США) і адресований, окрім «Укрлендфармінга» й «Авангарду», міністру аграрної політики та продовольства України Тарасу Кутовому та Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

K&L Gates зазначає, що ця інформація повинна бути розкрита в зв’язку з обговорюваною реструктуризацією єврооблігацій.

За даними юрфірми, умови обігу єврооблігацій «Укрленедфармінгу» припускають, що цінні папери, що перебувають у власності холдингу або пов’язаних структур, не мають право голосу. K&L Gates припускає, що аналогічне обмеження міститься і в умовах обігу єврооблігацій «Авангарду».

K&L Gates також просить уточнити, чи є переговори про реструктуризацію єврооблігацій «Укрлендфармінгу» й «Авангарду» обмеженими певним колом інвесторів або до нього можуть приєднатися всі власники євробондів, а також чи існує між агрохолдингами та комітетом кредиторів домовленість про нерозкриття деталей переговорів про реструктуризацію. Крім того, юрфірму цікавить, яким обсягом цінних паперів володіє комітет кредиторів і чи будуть агрохолдинги повідомляти про зміну цих обсягів.

Юридичного радника також цікавить, чи має намір «Укрленедфармінг» протягом 30-денного пільгового періоду виплатити відсотковий дохід, який був нарахований за єврооблігаціями 27 березня 2017 року, а також чи має намір «Авангард» погасити майбутній купон у квітні.

Як повідомлялося, агрохолдинги «Укрлендфармінг» та «Авангард» 21 березня повідомили про переговори з комітетом кредиторів про реструктуризацію єврооблігацій.

Компанії поки не уточнюють деталі переговорів, вони оприлюднять їх пізніше.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!