Елеватор
Головне:
Елеватор

Тренди розвитку елеваторного ринку на конференції «Елеватор Плюс. Ефективне зерносховище»

Тренди розвитку елеваторного ринку на конференції «Елеватор Плюс. Ефективне зерносховище»

Напередодні старту нового маркетингового року українські зерновики традиційно запускають в експлуатацію нові потужності з доробки і зберігання збіжжя. Так, наприкінці минулого тижня компанія Kadorr Agro Group запустила на Дніпропетровщині елеватор , розрахований на 65 тис. тонн одночасного зберігання.  

Загалом, експерти прогнозують введення у 2020 році нових і модернізованих елеваторних потужностей загальною місткістю близько 1 млн. тонн. Тобто, не зважаючи на труднощі, пов’язані з карантинними обмеженнями, елеваторники в цілому збережуть середньорічні обсяги зведення зерносховищ.

В яких регіонах очікується найбільше зростання потужностей зі зберігання зерна, які основні тренди поточного розвитку елеваторного ринку і скільки ще додаткових сховищ потрібно в Україні, аби забезпечити потреби зерновиробників в доробці і розміщенні врожаїв – про це говоритимемо 2 липня на конференції «Елеватор Плюс. Ефективне зерносховище», яку традиційно проводять AGP Group та журнал The Ukrainian Farmer і участь у якій цього року вперше можна взяти он-лайн. 

Такий новий формат проведення конференції, з одного боку, дозволить забезпечити максимальну безпечність всіх учасників і спікерів в умовах епідемічної загрози, а з іншого – максимально зберегти можливості для обговорення актуальної проблематики елеваторного ринку і спілкування у колі спеціалістів. Чекаємо на вашу участь у конференції!