Елеватор

ТОП-10 агропідприємств по відшкодуванню ПДВ

ТОП-10 агропідприємств по відшкодуванню ПДВ

Українська аграрна конфедерація черговий раз склала рейтинг агропідприємств по відшкодуванню ПДВ за підсумками 2015 року. До почесного списку потрапило десять підприємств, яким відшкодовано понад 300 млн грн.

До почесного списку потрапило десять підприємств, яким відшкодовано понад 300 млн грн. П’ятірка лідерів по відшкодуванню коштів із державного бюджету, так само, як і за результатами ІІІ кварталів 2015 року,залишилася незмінною.

 

Почесне перше місце у рейтингу займає ТОВ “КЕРНЕЛ-РЕЙД”, яке отримало відшкодування в розмірі 3,6 млрд. грн. Це у 2,5 рази більше за обсяги відшкодованих сум, які отримали дві інших компанії.

Так, ТОВ “ІМПЕРОВО ФУДЗ” займає другу позицію у рейтингу з сумою в майже 1,5 млрд грн. На третій сходинці упевнено стоїть ТОВ “АТ КАРГIЛЛ” (1,3 млрд. грн.).

ПАТ “Миронівський завод по виготовленню круп та комбікормів”, цьогоріч отримав відшкодувань на суму 1,3 млрд. грн, тим самим потрапивши до “списку мільярдерів”.

Останньою у п’ятірці лідерів є ПАТ “Компанія “РАЙЗ”, яка майже впритул наблизилась до позначки 1 млрд грн, і отримала відшкодувань на суму 904,7 млн. грн.

ПАТ “МИРОНІВСЬКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ” витіснило відразу двох конкурентів, порівнюючи із рейтингом за ІІІ квартали 2015 року, і тепер посідає шосте місце із сумою в 595,4 млн. грн. На сьомій сходинці, як і раніше, знаходиться ТОВ “ДІ ЕНД АЙ ЕВОЛЮШН” (460,0 млн грн).

ПП “ТД “Креатив-Розлив” опустився в рейтингу відразу на дві позиції, розмістившись на восьмому місці, та отримавши відшкодувань на суму близько 367 млн. грн.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!