Елеватор

Титул «Аграрій 2016 року» отримав Віталій Ільченко

Титул «Аграрій 2016 року» отримав Віталій Ільченко

Переможцем у номінації «Аграрій 2016 року»  загальнонаціональної програми «Людина року-2016» став  Віталій Ільченко, власник  групи компаній UKRAVIT.

Церемонія нагородження лауреатів щорічної програми відбулася у двадцять перший раз.

UKRAVIT є першою та найбільшою українською компанією, яка виробляє засоби захисту рослин. Компанія виробляє та продає пестициди, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (Черкаси).

«Сьогодні в Україні нашими продуктами обробляється понад 3 млн га. Уявіть: це вся країна, як Бельгія, засіяна від кордону до кордону. Разом із тим продукти UKRAVIT користуються високим попитом на зовнішніх ринках», – зазначив Віталій Ільченко.

За його словами, досягнути успіху сьогодні неможливо без впровадження інновацій. «Діяльність компанії UKRAVIT побудована і реалізується завдяки використанню інноваційних та сучасних розробок при виробництві, застосуванні пестицидів і агрохімікатів з мінімальним впливом на елементи ґрунтового, водного, повітряного середовищ та безпосередньо на людину», –  підкреслив Віталій Ільченко.

Він також виділив основні досягнення компанії UKRAVIT у 2016 році.  «У минулому році ми відкрили «Агентство регіонального розвитку в Черкаській області». Це унікальний проект, у рамках якого  вперше в Україні місцева влада, наука, бізнес і громадські організації офіційно згуртувалися заради розвитку окремого регіону.

«Зараз ми будуємо новий технологічний комплекс в Черкаській області. Мова не тільки про те, щоб розширити виробничі потужності – ми також поставили за мету створити сучасний науково-дослідний центр, аналогів якому в Україні немає», – підкреслив Віталій Ільченко.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!