Елеватор
Головне:
Елеватор

Термінал «НІБУЛОНу» на Херсонщині прийняв 1 млн тонн зернових і олійних культур

Термінал «НІБУЛОНу» на Херсонщині прийняв 1 млн тонн зернових і олійних культур

На початку вересня перший мільйон тонн зернових та олійних культур прийняв  перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» на Херсонщині (філія «Козацька»). Про це повідомила прес-служба компанії.

До співпраці з філією «Козацька» залучено 515 постачальників, з яких 451 – безпосередньо товаровиробники сільськогосподарської продукції.

Перевантажувальний термінал філії «Козацька» розташований нижче Каховського шлюзу. що дозволяє здійснювати рейси майже круглий рік. До того ж це другий за наближеністю до моря перевантажувальний термінал компанії.

За чотири роки діяльності підприємство прийняло, обробило і відвантажило близько 478,1 тис. тонн пшениці, 244,1 тис. тонн ячменю, 139,7 тис. тонн кукурудзи, 91,2 тис. тонн ріпаку та близько 57 тис. тонн сої, сорго і соняшнику.

Довідка

Термінал філії «Козацька» введений в експлуатацію у 2012 році. Об’єм зберігання зерна становить 76 тис. тонн, добова потужність сушарок – 3 тис. тонн, добова потужність по відвантаженню на водний транспорт – 10 тис. тонн. Силоси вологого зерна мають збільшену місткість – 250 тонн кожен.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали