Елеватор
Головне:
Елеватор

SYMAGA вдосконалює виробничі потужності та логістику

Переоснащення потужностей дало змогу виробнику силосів SYMAGA потроїти продуктивність виробничої лінії.

Про це AgroTimes повідомили у компанії.

«У 2021 році ми оснастили фабрику ексцентриковим пресом з двома колонками, що потроює продуктивність для великих прогресивних пресів. Ця лінія з автоматичною витяжною стрічкою має найсучасніший подавач – із точністю 0,01 мм та оптимальною швидкістю», – йдеться у повідомленні.

Модуль SGA та система MES, як зазначили у компанії, будуть упроваджені у другій половині поточного року. SGA оптимізуватиме приймання матеріалів, інвентаризацію та систему зберігання, а також процеси підготовки й завантаження замовлення. Запровадження системи MES дасть змогу вдосконалити управління якістю та контроль виробництва SYMAGA.

Іншим проектом, реалізація якого вже триває, компанія розширює площу будівлі Growket (1 тис. квадратних метрів) для кращого розташування виробничих потужностей.

План постійного інвестування, згідно з місією компанії щодо досягнення високих стандартів якості, передбачає щорічні мінімальні інвестиції обсягом 3 мільйони євро. Таке безперервне інвестування в нові технології та людські ресурси забезпечує досконалість та якість виробництва. І це одна з ключових переваг, яку містить додана цінність силосів SYMAGA.