Елеватор

Суд не задовольнив позов ХТЗ про стягнення 29,5 млн гривень збитків з екс-директора заводу

Суд не задовольнив позов ХТЗ про стягнення 29,5 млн гривень збитків з екс-директора заводу

Господарський суд Харківської області відмовив ПАТ «Харківський тракторний завод» (ХТЗ) в особі представника акціонера Calverton Establishment Limited у відшкодуванні збитків у розмірі 29,55 млн грн., спричиненим колишнім генеральним директором підприємства Владиславом Губіним.

«За результатами розгляду справи 18 серпня суд вирішив у задоволенні позовної заяви ХТЗ до Владислава Губіна про стягнення збитків відмовити повністю», ‒ повідомив адвокат Владислава Губіна Ілля Кундіус.

Як зазначив агентству Владислав Губін, він має намір 22 серпня (після опублікування судового рішення) оприлюднити інформацію про ситуацію, що склалася на підприємстві.

Як повідомлялося, позов ХТЗ в особі Calverton Establishment про відшкодування збитків, нанесених посадовою особою в сумі близько 29,55 млн грн. суд прийняв до розгляду 6 липня.

Спочатку засідання було намічено на 20 липня, проте згодом перенесено на 18 серпня.

Владислав Губін обіймав посаду гендиректора ПАТ «ХТЗ» із липня 2013 року по березень 2016 року, і пішов з посади за згодоюсторін.

Як відзначали на підприємстві, за період його керівництва на ХТЗ повністю оновлена лінійка тракторів, оптимізовані бізнес-процеси. Крім того, в 2014 році завод вийшов із процедури банкрутства, в якому перебував із травня 2007 року.

Гендиректором після Владислава Губіна став Андрій Коваль. А в квітні цього року співвласник і президент групи DCH Олександр Ярославський повідомив про придбання контрольного пакету акцій ХТЗ за пропозицією австрійського акціонера Зігфріда Вольфа (він же ‒ голова ради директорів російського ВАТ «ГАЗ»).

Олександр Ярославський вже володів підприємством до 2007 року, коли стратегічним партнером ХТЗ стала російська група «ГАЗ», підконтрольна Олегу Дерипасці.

Як повідомлялося, ХТЗ через дії силових структур простоював з березня 2016 року. Наразі завод готується до запуску виробництва в рамках затвердженого плану санації.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!