Елеватор

Співвласник ФК «Агрохолдинг «Полісся» зажадав зворотного викупу своїх акцій

Співвласник ФК «Агрохолдинг «Полісся» зажадав зворотного викупу своїх акцій

Компанія з управління активами (КУА) «Еско-Капітал» (Київ) від імені венчурного інвестфонду «Еско-інвестиційний» вимагає у ПрАТ «Фінансова компанія «Агрохолдинг «Полісся» (раніше ТОВ «Агрохолдинг «Полісся», Київ) зворотного викупу належних інвестфонду 49% акцій товариства.

Згідно з повідомленням ФК «Агрохолдинг «Полісся» в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, відповідна вимога пред’явлена в зв’язку з незгодою інвестфонду з рішенням власника 51% акцій ФК «Агрохолдинг «Полісся» надати голові правління компанії повноваження на надання фінансового кредиту на суму не більше 100 млн грн.

Всього інвестфонду «Еско-інвестиційний» належить 100,45 млн акцій ПрАТ «Фінансова компанія «Агрохолдинг «Полісся», які були оцінені за номіналом 1 грн./шт.

Термін укладення угоди про викуп акцій – протягом 30 днів із дати пред’явлення акціонером відповідної вимоги, тобто з 13 грудня 2016 року по 12 січня 2017 року.

Як повідомлялося, акціонери ФК «Агрохолдинг «Полісся» під час позачергових зборів 8 грудня затвердили питання про наділення глави правління товариства повноваженнями на укладення угоди про надання фінансового кредиту на суму не більше 100 млн грн.

Одержувач та інші умови фінансового кредиту в повідомленні не уточнювалися.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!