Елеватор

Співвласник банку «Південний» придбає контроль над шістьма агрокомпаніями Одещини

Поділитись:
Співвласник банку «Південний» придбає контроль над шістьма агрокомпаніями Одещини

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Юрію Родіну придбати контроль над шістьма агрокомпаніями в Одеській області

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, йдеться про частки в статутному капіталі ТОВ «Грабівське», ТОВ «Чубівське Зерно», ТОВ «Флора», ТОВ «Котовське Зерно», ТОВ «Ясні Зорі», ТОВ «Чубівський комбінат хлібопродуктів», що забезпечує Юрію Родіну перевищення 50% голосів у вищому органі управління компаній.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 січня 2017 року Юрію Родіну в банку «Південний» (Одеса) безпосередньо належало 18,7062% акцій, опосередковано ‒ 19,4969%. Його сукупну частку НБУ оцінював у 38,2031%.

Крім цього, великими акціонерами банку були Марк Беккер із прямою участю 19,1539%, сукупною ‒ 23,5680%, Алла Ванецьянц ‒ 11,2371% і 13,8859% відповідно.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, власниками ТОВ «Грабівське», «Чубівське  Зерно», «Флора», «Котовське Зерно», «Ясні Зорі» є Лариса Шухатян, Юрій Родін, Любов і Марк Беккери, Віктор Сіка; ТОВ «Чубівський комбінат хлібопродуктів» ‒  Лариса Шухатян і Юрій Родін.

Інтерфакс-Україна

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями