Елеватор

Співвласник банку «Південний» придбає контроль над шістьма агрокомпаніями Одещини

Співвласник банку «Південний» придбає контроль над шістьма агрокомпаніями Одещини

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Юрію Родіну придбати контроль над шістьма агрокомпаніями в Одеській області

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, йдеться про частки в статутному капіталі ТОВ «Грабівське», ТОВ «Чубівське Зерно», ТОВ «Флора», ТОВ «Котовське Зерно», ТОВ «Ясні Зорі», ТОВ «Чубівський комбінат хлібопродуктів», що забезпечує Юрію Родіну перевищення 50% голосів у вищому органі управління компаній.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 січня 2017 року Юрію Родіну в банку «Південний» (Одеса) безпосередньо належало 18,7062% акцій, опосередковано ‒ 19,4969%. Його сукупну частку НБУ оцінював у 38,2031%.

Крім цього, великими акціонерами банку були Марк Беккер із прямою участю 19,1539%, сукупною ‒ 23,5680%, Алла Ванецьянц ‒ 11,2371% і 13,8859% відповідно.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, власниками ТОВ «Грабівське», «Чубівське  Зерно», «Флора», «Котовське Зерно», «Ясні Зорі» є Лариса Шухатян, Юрій Родін, Любов і Марк Беккери, Віктор Сіка; ТОВ «Чубівський комбінат хлібопродуктів» ‒  Лариса Шухатян і Юрій Родін.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!