Елеватор
Головне:
Елеватор

«Сільські традиції» вивозитимуть своїх свиней на інші м’ясокомбінати

«Сільські традиції» вивозитимуть своїх свиней на інші м’ясокомбінати

Протягом вересня із свинокомплексу ТОВ «Сільські традиції», що  у Біликах Кобеляцького району Полтавської області, мають вивезти 15-20 тис. голів на м’ясокомбінати Полтавщини. Цифра орієнтовна і варіюватиметься, залежно від ціни на тварин та потужностей переробних підприємств, пишуть «Новини Полтавщини». Вона може збільшитися, якщо свиней на комбінаті купуватимуть сусідні області — Харківська, Дніпропетровська та Київська.

«На свинокомплексі виникла екологічна і соціальна проблема. Ми домовилися разом із підприємством і громадою, щоб знизити градус напруги в Біликах, провести необхідні дослідження. На місце виїхала екологічна інспекція, яка виявила порушення у роботі і видала припис, згідно з яким підприємство призупинило діяльність», — поідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький на зустрічі, на якій були присутні, крім керівництва «Сільських традицій», представники громади Біликів, громадськості, депутати селищної ради, керівництво Кобеляцького району, також представники м’ясопереробних підприємств: Глобинського м’ясокомбінату, «Кременчукм’яса», «М’ясної ярмарки «Добриня 2007», Тахтаулівського ковбасного цеху.

За словами  Андрія Пісоцького, з підприємством домовилися про щоденне вивезення певної кількості свиней. Але таку кількість тварин не може прийняти м’ясокомбінат ТОВ «Сільські традиції». «Тому ми й звернулися до переробних підприємств, щоб допомогли вирішити цю проблему, – наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА. – Ми вас просимо, якщо у вас є такі потужності і можете прийняти додаткову кількість свиней, допоможіть».

Нагадаємо, діяльність ТОВ «Сільські традиції» призупинено в середині серпня цього року на вимогу мешканців Біликів. Вони протягом п’яти років вимагали закрити комплекс через сильний сморід, який поширюється по всьому селу.

Свинокомплекс займався розведенням свиней данської селекції.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали