Елеватор

Сільгосптехніка Väderstad та John Deere постачатиметься в Україні через єдину дилерську мережу

Сільгосптехніка Väderstad та John Deere постачатиметься в Україні через єдину дилерську мережу

Шведський виробник сільськогосподарських машин Väderstad вступає у регіональне партнерство з дилерською мережею виробника агротехніки John Deere (США). За умовами угоди, з 25 липня 2017 року дилери John Deere в Україні отримують ексклюзивне право на продаж продуктів Väderstad кінцевим споживачам в зоні територіальної відповідальності.

Про це повідомила прес-служба Väderstad.

«Це партнерство дозволить Väderstad посилити позиції і присутність на ринку», ‒ заявив директор Väderstad з продажу і маркетингу Матіас Ховнерт.

При цьому дочірня компанія Väderstad в Україні ‒ ТОВ «Ведерстад» ‒ продовжить діяльність у галузі продажу машин, сервісу і постачання запчастин.

У повідомленні наголошується, що Väderstad не має намірів ані продавати, ані об’єднувати бізнес ‒ мова йде про угоду щодо дистрибуції.

«Високоякісні машини для сівби і обробітку ґрунту Väderstad і трактори та інші машини John Deere відмінно пасують одне одному, і це партнерство підсилить обидва бренди на регіональному ринку», ‒ впевнений Маттіас Ховнерт.

За словами віце-президенту John Deere з продажу і маркетингу по Регіону 2 Кристофа Віггера, таке партнерство дозволить дилерам John Deere пропонувати клієнтам в Україні більш повну лінійку причіпного обладнання. «Дилери отримають доступ до широкої гами машин John Deere, а також до зернових і просапних сівалок і культиваторів Väderstad», ‒  зазначив він.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!