Елеватор
Головне:
Елеватор

Швейцарський власник євробондів «Укрлендфармінгу» виступає за погашення березневого купона

Швейцарський власник євробондів «Укрлендфармінгу» виступає за погашення березневого купона

Агрохолдингу «Укрлендфармінг» перед реструктуризацією єврооблігацій необхідно погасити березневий купон, вважає один з власників євробондів – швейцарська інвесткомпанія Pala Assets Holdings.

Згідно з релізом Pala Assets Holdings за підсумками ініційованої нею 21 березня телефонної конференції з іншими власниками цінних паперів, вона також вважає, що утримувачам євробондів не слід розглядати пропозиції «Укрлендфармінгу» щодо списання частини основної суми єврооблігаційного боргу (haircut), якщо відповідне списання не буде передбачено за іншими зобов’язаннями агрохолдингу.

Водночас власники євробондів можуть розглянути пропозицію щодо продовження терміну їх погашення і зміни ставки купона, якщо така зміна передбачатиме можливість підвищення ставки в разі відновлення цін на зернові, вважає ініціатор телефонної конференції.

Зазначається, що телефонна конференція передбачала обмін думками між власниками євробондів щодо необхідності реструктуризації цінних паперів, і якщо така реструктуризація необхідна, то на яких умовах вона повинна проходити.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!