Елеватор

«Сбербанк» отримає контроль над активами Маріупольського млинкомбінату

«Сбербанк» отримає контроль над активами Маріупольського млинкомбінату

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив ПАТ «Сбербанк» (Київ) отримати в управління активи ТОВ «Маріупольський млинкомбінат» (ММК) у вигляді цілісного майнового комплексу.

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, Маріупольський млинкомбінат перейде в управління «Сбербанку» в рахунок погашення заборгованості за договором про відкриття кредитної лінії та за договором застави в зв’язку з невиконанням ТОВ «ТД «Золотий Урожай» (Донецьк) зобов’язань з повернення кредитів за кредитними лініями, відкритими в «Сбербанку».

В АМКУ відзначають, що цілісний майновий комплекс ММК складається з об’єктів нерухомого майна загальною площею 33,472 тис. кв. м.

Довідка

Маріупольський млинкомбінат входить до однієї з найбільших українських бізнес-груп у галузі переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування Lauffer.

Lauffer Group працює в Україні 14 років і включає близько 100 підприємств, які спеціалізуються на виготовленні борошна, хлібобулочних виробів, олійножирової, консервної продукції та іншому.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!