Елеватор
Головне:
Елеватор

Санація держпідприємства «Сумихімпром» триватиме до кінця 2016 року

Санація держпідприємства «Сумихімпром» триватиме до кінця 2016 року

Господарський суд Сумської області продовжив санацію ПАТ «Сумихімпром» на шість місяців. Про це повідомляє прес-служба юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».

Також суд зобов’язав Фонд державного майна України розглянути проект плану санації підприємства. Нагадаємо, план санації був погоджений комітетом кредиторів і загальними зборами кредиторів ще в 2014 році.

«Розгляд Фондом держмайна проекту плану санації – це необхідна умова перед затвердженням його судом, − заявив розпорядник майна ПАТ «Сумихімпром», старший партнер відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко. – Цей етап стане початком реалізації комплексу заходів щодо відновлення платоспроможності ПАТ, повного розрахунку з кредиторами і, як наслідок, виходу підприємства з кризи».

План санації ПАТ «Сумихімпром» передбачає збереження його цілісного майнового комплексу і робочих місць, продовження виплати податків і зборів, нарощування обсягів виробництва продукції. У той же час, план не передбачає участі зовнішнього інвестора – підприємство залишиться в державній власності.

За період перебування в банкрутстві до бюджетів усіх рівнів і соціальних фондів підприємство перерахувало понад 500 млн грн. податків і зборів.

Довідка

ПАТ «Сумихімпром» − ключове підприємство хімічної галузі України, яке входить до списку ТОП-100 найбільших держпідприємств.

Компанія виробляє близько 50 видів хімічної продукції, основні з яких – комплексні хімічні добрива (близько 53% продажів) і діоксид титану (близько 40% продажів).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!