Елеватор

Санація держпідприємства «Сумихімпром» триватиме до кінця 2016 року

Поділитись:
Санація держпідприємства «Сумихімпром» триватиме до кінця 2016 року

Господарський суд Сумської області продовжив санацію ПАТ «Сумихімпром» на шість місяців. Про це повідомляє прес-служба юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».

Також суд зобов’язав Фонд державного майна України розглянути проект плану санації підприємства. Нагадаємо, план санації був погоджений комітетом кредиторів і загальними зборами кредиторів ще в 2014 році.

«Розгляд Фондом держмайна проекту плану санації – це необхідна умова перед затвердженням його судом, − заявив розпорядник майна ПАТ «Сумихімпром», старший партнер відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко. – Цей етап стане початком реалізації комплексу заходів щодо відновлення платоспроможності ПАТ, повного розрахунку з кредиторами і, як наслідок, виходу підприємства з кризи».

План санації ПАТ «Сумихімпром» передбачає збереження його цілісного майнового комплексу і робочих місць, продовження виплати податків і зборів, нарощування обсягів виробництва продукції. У той же час, план не передбачає участі зовнішнього інвестора – підприємство залишиться в державній власності.

За період перебування в банкрутстві до бюджетів усіх рівнів і соціальних фондів підприємство перерахувало понад 500 млн грн. податків і зборів.

Довідка

ПАТ «Сумихімпром» − ключове підприємство хімічної галузі України, яке входить до списку ТОП-100 найбільших держпідприємств.

Компанія виробляє близько 50 видів хімічної продукції, основні з яких – комплексні хімічні добрива (близько 53% продажів) і діоксид титану (близько 40% продажів).

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями