Елеватор

Прийом соняшника та кукурудзи на елеваторах «Агротрейду» затримується через дощі

Прийом соняшника та кукурудзи на елеваторах «Агротрейду» затримується через дощі

Елеватори групи «Агротрейд» майже виконали план заготівлі ранніх зернових, а прийом соняшника та кукурудзи затримується через дощі.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Елеватори групи прийняли 230 тисяч тонн зерна.

«Якщо говорити про зерно, яке надходило на наші елеватори цього року, продовольча пшениця переважала над фуражною. Водночас активна фаза збирання соняшника та кукурудзи ще не розпочалася — терміни зміщено майже на два тижні», — розповів директор промислово-технічного департаменту групи «Агротрейд» Костянтин Ворона.

За його словами, план заготівлі ранніх зернових наразі виконаний на 97%. Однак елеватори продовжують отримувати пшеницю на зберігання, тож фахівець впевнений, що планові 210 тисяч тонн компанія навіть перевиконає. План по олійним зерновим виконаний наразі на 16%.

Також цього року компанія серйозно  інвестувала в модернізацію. На елеваторі «Доч-Хліб», що входить до складу групи, було встановлено новий підйомник виробництва «Елеваторпромсервіс». «Раніше у нас був авторозвантажувач, розрахований на вантажівки загальною вагою не більше 30 тонн, а новий тепер дозволяє піднімати авто будь-якого типу розвантаження до 80 тонн», — повідомив Костянтин Ворона.

Крім того, на елеваторі зробили реконструкцію точок розв’язок транспорту і збільшили приймальний бункер під підйомником. Загалом це коштувало компанії 7 мільйонів 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, «Агротрейд» збільшить посівні площі під озимою пшеницею на 3 тис. га. Також ми писали, що «Агротрейд» створює п’ять центрів випробування технологій.