Елеватор

«Прометей» зекономив 17% на відправці сільгосппродукції без залучення транспортно-експедиторських компаній

Група компаній «Прометей» запустила пілотний проект з відправки сільгосппродукції своїми силами без залучення транспортно-експедиторських компаній. 

Про це повідомляється на сайті компанії.

Після калькуляції всіх витрат, економія склала 17% від ринкової вартості за умови залучення експедиторських компанії.

В компанії працює кваліфікований штатний спеціаліст з ж/д логістики. Для забезпечення максимальної ефективності, було прийнято рішення, працювати з власником ПС, що дозволило, минаючи посередників, отримати мінімальний тариф оренди вагонів-зерновозів. На навантаження був відправлений ЖД логіст для забезпечення контролю навантаження і навчання співробітника елеватора технології пломбування вагонів, і подальшого оформлення відправки в програмі АС-Клієнт. Для забезпечення схоронності вантажів була залучена охоронна компанія, так як почастішали випадки розкрадання вантажів. Вагони успішно прибули в порт і вивантажені в повному обсязі.

“Після завершення відвантаження всієї партії, фактична калькуляція витрат, показала економію на 23%. Скорочення витрат на логістиці, стало можливим через наступні фактори: сезонне зниження оренди ПС, контроль відвантаження та оформлення вагонів силами ЖД логіста компанії ” – констатував керівник відділу логістики компанії «Прометей» Євгенія Федорук.

Нагадаємо, «Прометей» отримав дозвіл на придбання елеватора у «Кернел».