Елеватор

«Прометей» захистив основні ризики на своїх елеваторах у провідного європейського страховика

Понад чотири роки тому Група компаній «Прометей» уклала з лідером європейського ринку страхових послуг – французькою Filhet Allard Maritime договір страхування, що покриває ризики під час транспортування вантажів по морю і зберігання в портах, повідомила прес-служба групи.

На початку 2020 року список портових елеваторів, де здійснюється страхування товарів ГК «Прометей», розширився – в нього увійшли порти Миколаєва, Одеси, Бердянська, Маріуполя та Херсона. А раніше, в листопаді 2019 року, вдалося досягти страхування на внутрішніх елеваторах, включаючи покриття від незаконного привласнення та шахрайських дій. Страховий поліс на 10 млн. доларів США покриває основні ризики на елеваторах «Прометей» і портах, де накопичується продукція компанії.

«На сьогодні мало хто з європейських страхових компаній готові працювати з елеваторами, а покриття рівня misappropriation в Україні можуть досягти одиниці. Після ситуації з «Агроінвестгрупп», що сколихнула агроринок на початку минулого року, досягти цієї мети було подвійно складніше, але ми змогли» – зазначили в ГК «Прометей».

Також в повідомленні підкреслюється, що співпраця Filhet Allard Maritime не тільки гарантує надійний захист товару на елеваторах групи, але і відкриває нові можливості для роботи зі світовими фінансовими установами.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!