Елеватор
Головне:
Елеватор

«Прометей» придбав п’ять діючих елеваторів на Запоріжжі

«Прометей» придбав п’ять діючих елеваторів на Запоріжжі

Зерносховища групи компаній «Прометей» поповнилися п’ятьма  елеваторами в Запорізькій області – в містах Токмак, Василівка, Пологи, а також у смт Тернувате Новомиколаївського району та на базі станції Бельманка Куйбишевського району.

Наразі кількість елеваторних комплексів компанії збільшилася до 17, загальна накопичувальна ємність зерносховищ становить до 1 млн тонн.

Про це повідомила прес-служба «Прометея».

На момент купівлі всі елеватори знаходилися в робочому стані, тому приймання зернових і олійних культур на місцях не припинялося.

Також зазначається, що до всіх елеваторів підведені залізничні гілки.

Елеватор у Пологах має чотири силосних корпуси і сім складів підлогового типу зберігання. Загальна накопичувальна ємність зерносховищ становить до 140 тис. тонн. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою зернових сепараторів і двох сушарок продуктивністю 50 і 70 тонн/год.

Гайчурський елеватор у Тернуватому складається з 16 складів підлогового типу і трьох силосних корпусів загальною накопичувальної ємністю до 65 тис. тонн. Для доопрацювання зерна використовуються чотири сепаратора і дві сушарки.

Елеваторний комплекс у Токмаку складається з 20 складів підлогового типу загальною накопичувальної ємністю до 60 тис. тонн. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою семи зернових сепараторів і двох сушарок.

Василівський елеватор включає 12 складів підлогового типу зберігання загальною ємністю до 36 тис. тонн. Для доопрацювання зерна використовуються три сепаратора і дві сушарки.

Більманський елеватор складається з семи складів підлогового типу зберігання загальною накопичувальної ємністю до 23 тис. тонн. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою сушарки та трьох зернових сепараторів.

Нагадаємо, що раніше Антимонопольний комітет України надав ТОВ «РВ-Капітал» (Миколаїв), власницею якого є Христина Гороян, дозвіл на придбання шести зерносховищ у Запорізькій області: у ТОВ «Токмак-Агро», ПрАТ «Більманське хлібоприймальне підприємство», ТОВ «Василівка-Агро», ПрАТ «Гайчур-Агро», ПрАТ «Пологівський комбінат хлібопродуктів» (два активи).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!