Елеватор
Головне:
Елеватор

Проект «ОгоРодина» у Львові та Вінниці завершився збором врожаю з міських городів

Проект «ОгоРодина» у Львові та Вінниці завершився збором врожаю з міських городів

Нещодавно у рамках завершального сезону соціально-освітнього проекту «ОгоРодина» агрохімічна компанія «Сингента» в Україні запросила у Вінниці та Львові провела Свято збору врожаю.

Навесні цього року «Сингента» презентувала в обох містах природничий освітній проект «ОгоРодина», під час відкриття якого відбулася висадка міських городів. Ініціативу підтримали Вінницька міська адміністрація й адміністрація Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького у Львові.

Вдало висаджена розсада овочевих культур та салатів порадувала містян щедрим врожаєм восени.

 

Старанна праця дітей з центру «Універ» у Вінниці та  співробітників адміністрації Парку культури у Львові забезпечила чудовий результат: декілька кілограмів стиглих томатів, перців, кошик баклажанів, кабачків і навіть пара кавунів. А качани капусти пізнього сорту у вінницькому Європейському саді залишили ще дозрівати – врожай обіцяє бути не менш приголомшливим.

Свіжозібрані овочі стали незамінними інгредієнтами для приготування смачного українського борщу прямо на локації заходу. А по завершенні свята кожен міг скуштувати  миску традиційної першої страви із запашними пампушками, а також забрати частину зібраного врожаю додому.

«Свято збору врожаю – логічне продовження соціально-освітнього проекту «ОгоРодина, – розказала Олена Федько, менеджер з корпоративних заходів та внутрішніх комунікацій компанії «Сингента». – Цей проект демонструє міцний зв’язок людини  із природою. Зокрема, формує ціннісне  ставлення до праці на землі та культуру споживання їжі».Особливу увагу привернуло вітамінне шоу в науковій міні-лабораторії. Так, за допомогою простих, але видовищних  експериментів разом із спеціалістами лабораторії гостям заходу вдалося виокремити вітамін С із соку різних овочів. Також фахівці заохочували скористатися мікроскопом та документ-камерою, щоб краще роздивитися устрій насінин овочевих культур і детальніше вивчити зрізи свіжих овочів та коренів.  

«Проект «ОгоРодина» формує у дітей навички роботи на землі і розуміння сутності сучасного рослинництва», – переконана Віра Гончар, директор вінницького комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання».Міське фермерство все частіше отримує підтримку з боку влади на рівні адміністрацій, і в деяких країнах Заходу навіть інтегрується в роботу місцевих органів з  планування доброустрою міста в інтересах сталого розвитку урбаністичної громади.

 

У розвиненому суспільстві основною мотивацією для такої практики є підвищення продовольчої безпеки і прямого доступу до продуктів харчування – свіжих овочів та фруктів. В Україні такі акції та проекти тільки починають свій шлях.

«Сингента» має намір підтримувати різноманітні ініціативи суспільно-освітнього значення, пов’язані з розвитком науки і інновацій, забезпеченням універсальності, гнучкості і ефективності сільського господарства на глобальному та місцевому рівнях.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали