Елеватор

«Приват Лізинг» має незначну частку на ринку лізингу сільгосптехніки

«Приват Лізинг» має незначну частку на ринку лізингу сільгосптехніки

ТОВ «Приват Лізинг» (Київ) на ринку лізингу сільгосптехніки не мало істотної частки і фінансувало тільки клієнтів, які купували техніку у дилерів «Привату», повідомив керуючий партнер «ЕСКА Капітал» Сергій Васьков.

«Приват Лізинг» на ринку взагалі не мав істотної частки, навіть не входив до Асоціації лізингодавців України і практично не фінансував сторонніх споживачів», ‒ зазначив експерт.

За його словами, компанія була створена для обслуговування «приватівського» дилера техніки Claas і Case ‒ компанії «Новофарм», яка фінансувала виключно нову техніку.

«До того ж нам поки невідомо (думаю, як і НБУ), якою була структура власності пов’язаних фінансових компаній («Приват24», «Приват Лізинг», «Автокредит Плюс» тощо), як вони продовжать працювати і під чиїм керівництвом», ‒ зазначив Сергій Васьков.

«ЕСКА Капітал» зацікавлена викупити дилера Claas «Приват» і «Приват Лізинг» за умови наявності «живого портфеля» у цих компаній.

ТОВ «Приват Лізинг» має представництва в Хмельницькому, Тернополі, Дніпрі, Олександрії, Херсоні та Одесі.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юросіб та фізосіб-підприємців, власниками «Приват Лізингу» є Петро Табачинський, Вікторія Гур’єва, ТОВ «Аграрні технології України», ТОВ «Аграрний дім» (обидва ‒ Дніпро), ТОВ «Агротермінал Логістик» ( Запоріжжя), ТОВ «Корпоративне телебачення» (Київ).

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!