Елеватор
Головне:
Елеватор

Представники керівництва Arysta EMEA провели зустріч з пресою на виставці Fruit Logistica-2017

Представники керівництва Arysta EMEA провели зустріч з пресою на виставці Fruit Logistica-2017

Біопрепарати, інформаційні системи та мобільні додатки, що підтримують і доповнюють традиційні методи ведення сільського господарства – над створенням саме таких продуктівпрацюють нині провідні хімічні компанії.

 

7 лютого 2017 року понад 20 журналістів зі спеціалізованих ЗМІ з усієї Європи зібралися у Берліні, щоб дізнатися більше про Arysta LifeScience ―  глобальну сільськогосподарську компанію, яка спеціалізується на розробці, маркетингу та розповсюдженні інноваційних засобів захисту рослин і наукових дослідженнях у країнах Європи, Близького Сходу і Африки (регіон EMEA).  Зустріч журналістів відбулася в рамках найбільшої щорічної європейської торгової плодоовочевої виставки Fruit Logistica, яка збирає більш як 70 тис. учасників. Прес-конференція була орієнтована на ознайомлення з  широким портфелем продуктів  Arysta EMEA, сильними позиціями компанії на ринку, а також стратегічними планами в сегменті виробництва овочів і фруктів.

 

«„Аріста” має інтегрований ряд додаткових підприємств, які сьогодні працюють в рамках єдиної структури, що мають спільні цілі та цінності, ― говорить Хосе Нобре, виконавчий директор і президент Arysta LifeScience  у країнах Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA).  ― Успіх цієї інтеграції дав фермерам і виробникам  у Європі  доступ до більш інноваційних продуктів, ніж будь-коли раніше. З огляду на кількість змін, які відбулися в нашому бізнесі, ми хотіли повідомити, як „нова” Arysta EMEA працює на користь нинішніх та нових клієнтів».

 

Серед представників  керівництва команди Arysta EMEA у проведенні заходу взяли участь Гарт Друрі, директор з досліджень і розвитку, Юзеф Мікріна, директор з маркетингу,  і Олександра Трампчинська, менеджер з розвитку напрямку  біологічних продуктів BioSolutions.

 

«Наш комплексний портфель продуктів для захисту рослин і напрямок BioSolutions будуть відігравати значну роль у підвищенні якості та кількості європейського сільськогосподарського виробництва», ― сказав пан Мікріна. ― Ми прагнемо бути відомими і шанованими як компанія, що встановлює нові стандарти в галузі виробництва сільськогосподарських культур шляхом застосування біології  у сільському господарстві». Інвестиції Аріста у наукові дослідження  забезпечують  сильну лінійку нових інноваційних продуктів.

 

«Ми робимо значні успіхи у розробці нових продуктів, ― сказав Гарт Друрі. ― Це проявляється у категорії біологічних препаратів  та у нових концепціях, таких як системи підтримки агарних рішень і мобільні  додатки,  відомі під загальною назвою Digital Farming (розумне сільське господарство), ― коли  технології підтримують і доповнюють  традиційні методи ведення сільського господарства. І в найближчому майбутньому ми представимо  нашу нову інтегровану програму обробітку культур, яка захищає і сприяє високій урожайності  та якості при дотриманні найсуворіших державних і нормативних вимог».

 

Олександра Трампчинська розділила ентузіазм пана Друрі щодо  потенціалу нової  лінійки продуктів компанії «Аріста»: «„Аріста”  має солідну репутацію компанії, яка прислуховується до своїх клієнтів і створює унікальні рішення для задоволення їх потреб. Ми впевнені, що наші  розробки в біології, у поєднанні з продуктами для захисту рослин та інноваційними послугами, приведуть до розвитку програм екологічно безпечного обробітку. Наша мета ― перевести власний досвід у знання, донести результати до кінцевого споживача та стати в майбутньому лідером на ринку біопрепаратів».

 

Довідка

 

«Аріста LifeScience Європа, Близький Схід і Африка (EMEA)» – підрозділ Arysta LifeScience Limited, який розробляє, продає та розповсюджує інноваційні високоякісні хімічні рішення для світової аграрної науки та у сфері здорового харчування.  Маючи більш  ніж 200 активних інгредієнтів, Аріста LifeScience пропонує добре інтегровану біологічну й хімічну лінійку продуктів, щоб забезпечити комплексні рішення для виробників. Широкий асортимент пропозицій  компанії включає в себе біопрепарати, фунгіциди, гербіциди, інсектициди та препарати для обробки насіння. Аріста LifeScience налічує понад 4000 співробітників, які  працюють у більш ніж 100 країнах світу. Її доходи у 2015 році становили 1,8 млрд доларів США. Компанія належить платформі Specialty Products, глобальному інноваційному виробникові  високотехнологічних спеціальних хімічних продуктів і надавачеві технічних послуг.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!