Елеватор

Права вимоги за кредитами юридичних та фізичних осіб з рівненського агрохолдингу виставлять на продаж

Права вимоги за кредитами юридичних та фізичних осіб з рівненського агрохолдингу виставлять на продаж

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує виставити на продаж права вимоги за кредитами юридичних та фізичних осіб, що входять до складу агрохолдингу, однієї з найпотужніших компаній Рівненщини.

У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості активів, що перебувають на балансі АТ «Дельта Банк».

Одним лотом на продаж планується виставити права вимоги за 15 кредитами. Серед позичальників – три юридичні та дві фізичні особи.  Загальна заборгованість за договорами на початок 2017 року склала 1120,21 млн грн. Кредити частково перебувають у заставі НБУ.

Основним напрямком діяльності бізнес-групи, до складу якої входять позичальники, є сільське господарство. Підприємства спеціалізуються на вирощуваннi зернових, технiчних, бобових та олiйних культур, зокрема, пшеницi, фуражного та пивоварного ячменю, гороху, кукурудзи, цукрових бурякiв і рiпаку.

У забезпечення виконань за договорами передано, зокрема, потужності цукрового заводу (2 тис. тонн на добу), елеватори силосного типу (90 тис. тонн) та наземного зберігання (6 тис. тонн), потужності насіннєвого заводу та обладнання.

Крім того, у заставі банку – транспортні засоби, товари, майнові права.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!