Елеватор

Порт Рені перевантажив міндобрива з Нідерландів

У Ренійському морському порту виконано перевантаження нового транзитного вантажопотоку – мінеральне добриво з Нідерландів.

Про це повідомляє пресслужба Адміністрації порту.

Перша партія мінеральних добрив надійшла до порту на самохідній баржі «AMICE». Перевантаження відбулося на причалі №3 силами та засобами ПП «РеніЛіс». Вантаж прибув до порту в кількості 1935 тонн. В подальшому на терміналі ПП «РеніЛіс» вантаж фасуватимуть в біг-беги та відправлятимуть автомашинами на адресу однієї з великих зернових компаній Молдови.

Незабаром очікується надходження у порт Рені другої та третьої партії вантажу. Загальний обсяг мінеральних добрив РК – 6000 тонн.

Портовий оператор ПП «РеніЛіс» є суб’єктом СЕЗ «Рені». З 2004 року спеціалізується на переробці мінеральних добрив, нафтохімії та СПБТ.

З початку 2021 року ПП «РеніЛіс» було перевантажено 80 тис. тонн транзитних вантажів, з яких 67 тис. тонн мінеральних добрив та 13 тис. тонн нафтохімії.

Нагадаємо, морські порти забезпечують 2% ВВП України. Також ми писали, що за півроку перевалка зернових у морпортах скоротилася на 16,3%.