Елеватор

Порт «Ніка-Тера» за добу обробив 432 вагони

Порт «Ніка-Тера» за добу прийняв 432 залізничних вагони. Це на 9% більше максимального показника за вересень, коли за день було оброблено 397 вагонів.

Про це повідомляє пресслужба Group DF, до складу якої входить порт.

«Збільшення швидкості обробки залізничних вагонів – результат реалізації програми збільшення пропускної здатності порту», – зауважив СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

За його словами, в рамках програми збільшення пропускної здатності порту, яка реалізується 4-й рік поспіль, було побудовано та здано в експлуатацію 23 кілометри нових залізничних шляхів, збільшено кількість власних тепловозів до 10 одиниць, побудований новий ваговий комплекс. Сьогодні на підприємстві функціонують 5 спеціальних вагових комплексів для розвантаження вагонів, а надалі, з метою оптимізації логістичних операцій, планується будівництво нових станцій розвантаження залізничних вагонів. Також порт управляє власним локомотивним депо для технічного обслуговування і ремонту тепловозів.

«Крім значних капітальних інвестицій, ми продовжуємо вдосконалювати всі бізнес-процеси. Наприклад, порт постійно працює над швидкістю оформлення необхідної документації. Нещодавно була оптимізована вся процедура отримання залізничних накладних та залізничних посвідчень на якість вантажу. Образно кажучи, ми рухаємося від старого «аналогового» до «цифрового» обслуговування, впроваджуємо кращі світові рішення світової портової індустрії у себе» – сказав Агакішиєв.

Нагадаємо, в порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину. Також ми писали, що «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві.