Елеватор

Порт «Ніка-Тера» за десять місяців перевалив понад 7 млн тонн вантажів

За 10 місяців 2019 року порт «Ніка-Тера», що входить до групи компаній Group DF, перевалив понад 7 млн ​​тонн вантажів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, у структурі вантажообігу зернові, зернобобові та олійні культури становлять 74,7%, або 5,51 млн тонн, навалочні вантажі – 17,7%, або 1,24 млн тонн, наливні (соняшникова олія) – 2%, або 0,14 млн тонн, решта – 1,6%, або 0,11 млн тонн.

«За підсумками десяти місяців на« Ніка-Тера»перевалено рекордну кількість вантажів. Показники вантажообігу за серпень і жовтень склали більше 900 тис. тонн. Найбільш значимими факторами, які впливали на приріст обсягу перевалки, стали врожайність на базові аграрні культури всередині країни, динаміка цін на агропродукцію на світових ринках і сезонність. Нам вдалося вибудувати довгострокові партнерські відносини з аграріями та трейдерами, які є нашими базовими клієнтами. Правильно вибудувана стратегія розвитку порту дали змогу підприємству виконати плани і рости трохи швидше багатьох конкурентів», – зазначив керівник порту Алім Агакішіев.

Всього за звітний період було оброблено 248 суден, у тому числі за жовтень – 41. У жовтні 2019 року було оброблено понад 920 тис. тонн вантажів. У структурі вантажообігу за жовтень зернові, зернобобові та олійні культури склали 758,55 тис. тонн, навалочні вантажі – 128,74 тис. тонн і наливні (соняшникова олія) – 33 тис. тонн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!