Елеватор
Головне:
Елеватор

Порт «Ніка-Тера» у 2019/20 МР на 20% наростив перевалку аграрних вантажів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, у 2019/20 МР перевалив 6,4 млн тонн аграрних вантажів, що на 20% більше, ніж у 2018/19 МР.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зростання, зокрема, відбулося завдяки збільшенню обсягу перевалки ячменю на 141%, пшениці – на 51%, шроту – на 42%. Також порт вперше почав працювати з ріпаком.

Традиційно в структурі перевалки зернових, зернобобових та олійних вантажів, а також продуктів їх переробки основний обсяг склали пшениця і кукурудза.

«У минулому маркетинговому році ми вдосконалили технологію рейдової перевалки вантажів на судна типу Panamax. Так, за відповідний період, з 26 завантажених в порту Panamax – 20 були довантажені на рейді. Крім довантаження великотоннажних суден зерновими і шротом, нами в цьому році була вперше здійснена рейдова перевалка соняшникової олії. Вже кілька танкерів довантажено таким чином», – зазначив начальник порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

Всього в 2019/2020 маркетинговому році порт обробив 263 судна із зерновими, зернобобовими і олійними вантажами, а також продуктами їх переробки. При цьому кількість оброблених суден типу Panamax виросла в порівнянні з минулим періодом більш ніж втричі.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: