Елеватор

Порт «НІКА-ТЕРА» продовжує нарощування перевалки

Морський спеціалізований порт «НІКА-ТЕРА»

Обсяг перевалки морським спеціалізованим портом «НІКА-ТЕРА», що входить до групи компаній Group DF, за підсумками першого кварталу 2020 року досягнув 1,87 млн ​​тонн вантажів, що на 1,5% більше показника за аналогічний період минулого року, повідомила прес-служба порту.

 «У структурі вантажообігу продовжують переважати зернові, зернобобові та олійні культури, які складають 65% від квартального обсягу перевалки або 1,22 млн тонн. Навалочні вантажі склали 14% або 0,27 млн ​​тонн, шрот – 17% (0,32 млн тонн), а перевалка олії – 4% (0,07 млн ​​тонн)», – йдеться у повідомленні.

Всього за перші три місяці роботи порт «НІКА-ТЕРА» обробив 85 суден, у тому числі 2 суховантажі з довантаженням на рейді, а також 4 танкери з соняшниковою олією.

«Не зважаючт на нестандартну ситуацію та ряд обмежень, пов’язаних із короновірусною інфекцією в країні та світі, наш порт не тільки оперативно адаптувався до нових умов роботи, але й продовжує демонструвати позитивну динаміку зростання вантажообігу», – прокоментував начальник порту «НІКА-ТЕРА» Алім Агакішиєв.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!