Елеватор
Головне:
Елеватор

Податкова оскаржила рішення суду про затвердження плану досудової санації ХТЗ

Податкова оскаржила рішення суду про затвердження плану досудової санації ХТЗ

Спеціалізована податкова інспекція з обслуговування великих платників податків у Харкові направила апеляційну скаргу на рішення господарського суду першої інстанції про затвердження плану досудової санації ПАТ «Харківський тракторний завод» (ХТЗ).

«Розгляд скарги призначити на 19 вересня 2016 року. <…> Учасникам провадження у справі про банкрутство за три дні до судового засідання подати до канцелярії Харківського апеляційного господарського суду відгуки на апеляційну скаргу з доказами для обґрунтування своєї правової позиції», – йдеться в ухвалі Харківського апеляційного господарського суду, оприлюдненій на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

У мотивувальній частині документа зазначено, що спецподаткова вимагає скасувати рішення суду першої інстанції й ухвалити нове рішення, яким належить відмовити в затвердженні плану санації ХТЗ до порушення провадження у справі про банкрутство, відмовити у впровадженні мораторію на задоволення вимог кредиторів підприємства та зняття арешту з майна боржника.

Як повідомлялося, на початку травня 2016 року ХТЗ заявив про обшуки на підприємстві, проведені представниками Служби безпеки України, під час яких вилучені фінансові та інші важливі документи, а потім арештовані рахунки та майно ХТЗ, а його робота фактично зупинена.

За результатами зборів кредиторів ХТЗ 9 червня 2016 року ухвалене рішення про початок процедури досудової санації підприємства, а також схвалений план її проведення.

Господарський суд Харківської області 14 липня задовольнив клопотання ХТЗ про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство. Суд також ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів ХТЗ, що виникли до затвердження плану санації.

Крім того, суд частково задовольнив клопотання ХТЗ про зняття арешту з майна боржника, однак відмовив у знятті арештів з рахунків, накладених в рамках кримінальних проваджень.

Наразі тривають судові розгляди про стягнення з ХТЗ понад 400 млн грн. заборгованості за кредитами, виданими в 1998 році тоді ще державному ХТЗ.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали