Елеватор
Головне:
Елеватор

Перевантажувальний термінал «Вітове» прийняв мільйонну тонну зерна

Філіал «Вітове». Фото пресслужби компанії «НІБУЛОН»

Перевантажувальний термінал філії «Вітове», побудований  компанією «НІБУЛОН» у 2009 році, прийняв  мільйонну тонн сільгосппродукції. За роки діяльності підприємством було укладено 936 договорів постачання із сільгоспвиробниками переважно з Черкаської та Кіровоградської областей, повідомляє пресслужба компанії.

Паралельно із прийманням сільськогосподарської продукції перевантажувальний термінал безперервно здійснює вивантаження збіжжя на водний транспорт. За час своєї діяльності філія відвантажила близько 350 одиниць несамохідних суден, перевізши Дніпром майже 843 тис. тонн зернових вантажів.

У 2010 та 2013 роках «НІБУЛОН» збільшив потужності підприємства, збудувавши шість додаткових зерносховищ по 5,5 тонн кожна та встановивши третю сушарку, що приєднані до наявного технологічного комплексу. Можливість одночасного зберігання зерна термінала складає 75,2 тис. тонн, потужність відвантаження на річковий транспорт –  5000 тонн/добу, потужність сушарок – 5000 тонн/добу.

 «Найпершим підприємством в країні, яке передбачає відвантаження зерна на воду, була саме філія «Вітове». Це наш перший мільйон прийнятої сільгосппродукції, і завдяки злагодженій роботі колективу філії, сучасному технологічному обладнанню та партнерам-постачальникам регіону точно не останній», розповів директор підприємства Вадим Кічук.

Читайте також: «НІБУЛОН» у липні транспортував річками рекордну кількість вантажів

Журнали