Елеватор

Переговори Bayer про поглинання Monsanto зайшли в глухий кут

Переговори Bayer про поглинання Monsanto зайшли в глухий кут

Американський виробник насіння і сільськогосподарської хімічної продукції компанія Monsanto Co. в черговий раз відхилила пропозицію німецького хімічного і фармацевтичного концерну Bayer AG купити його акції за $ 62 млрд. Переговори між компаніями зайшли в глухий кут, поставивши під питання створення найбільшого в світі постачальника сільськогосподарської продукції в результаті їх об’єднання.

 

У Monsanto вважають, що в Bayer значно недооцінюють бізнес компанії, а також не пропонують шляхи вирішення питань, які можуть виникнути у зв’язку з її купівлею. Разом з тим, за словами джерел, знайомих з ситуацією, Bayer спробував залучити Monsanto за стіл переговорів і направив компанії лист, в якому повідомив, що структурував фінансування угоди і впевнений, що будь-які перешкоди з боку регулюючих органів можуть бути подолані.

 

Також повідомляється, що німецька компанія хотіла отримати доступ до ділової інформації Monsanto і провести комплексну перевірку. Це, за словами Bayer, могло б дати можливість підвищити ціну, але вона залишилася колишньою.

 

У Monsanto ж порахували, що пропозиція практично не змінилося і відмовилися дозволити Bayer почати комплексну перевірку до підвищення ціни пропозиції. Також в Monsanto відзначили, що, перш ніж погодяться на угоду, їм необхідно з’ясувати деякі питання, пов’язані з нормативними ризиками.

 

Нагадаємо, раніше німецький холдинг Bayer зробив пропозицію про поглинання американського виробника насіння Monsanto за $ 62 млрд. Згідно з даними Thomson Reuters, пропозиція Bayer претендує на статус найбільшого поза-касового поглинання в історії, воно випередило лише пропозиція InBev в $ 60,4 млрд у Anheuser- Busch в червні 2008 року.

 

 

agronews

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!