Елеватор
Головне:
Елеватор

ПАТ «Гідросила» отримало в 2016 році на 63% більше чистого прибутку

ПАТ «Гідросила» отримало в 2016 році на 63% більше чистого прибутку

Провідне підприємство  СНД із випуску гідравлічних силових машин ‒ ПАТ «Гідросила» (Кропивницький) ‒ завершило 2016 рік, за попередніми даними, з чистим прибутком 39,07 млн грн. Це на 63,2% більше, ніж у 2015 році.

Згідно з інформацією до порядку денного зборів акціонерів компанії, наміченого на 19 квітня, нерозподілений прибуток «Гідросили» на початок поточного року склала 286,5 млн грн. проти 247,43 млн грн. до початку 2016 року.

За минулий рік «Гідросила» скоротила поточні зобов’язання на 19,6% ‒ до 29,96 млн грн., а довгострокові, як і раніше, відсутні.

Сумарна дебіторська заборгованість підприємства на 1 січня 2017 року склала 85,88 млн грн., збільшившись на 31,4%, а активи в цілому зросли на 9% ‒ до 378 млн грн.

Довідка

«Гідросила» випускає силову гідравліку для гідравлічних систем тракторів, автомобілів, дорожньо-будівельної та комунальної техніки: насоси шестеренні і гідромотори, аксіально-поршневі насоси і гідромотори, а також компоненти гідромашин.

ПАТ «Гідросила» входить до складу «Гідросила груп», створеної в результаті реструктуризації АТЗТ «Гідрокомплект» кіровоградського бізнесмена Павла Штутмана і поділу двох напрямків бізнесу, що входили в нього, на самостійні групи: «Гідросила Груп» (виробництво гідравлічних систем для мобільних машин) та «Ельворті Груп» ‒ виробництво сільгосптехніки.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!