Елеватор

Ostchem виробить необхідні обсяги добрив для завершення посівної, щойно відновиться подача газу

Ostchem виробить необхідні обсяги добрив для завершення посівної, щойно відновиться подача газу

Хімічні підприємства підконтрольної Дмитру Фірташу групи Ostchem, зупинені на початку березня через припинення подачі газу, заявляють про готовність відновити випуск азотних добрив відразу після подачі газу і здатність повністю задовольнити попит аграріїв у необхідні терміни.

«Як тільки нам дадуть газ, ми відразу ж готові запустити підприємства і вивести їх на проектні потужності», ‒ повідомили у прес-службі Ostchem.

У компанії також зазначили, що черкаський «Азот», «Рівнеазот» і «Сіверськодонецьке об’єднання «Азот» зможуть виробити необхідні обсяги добрив для завершення весняної посівної, навіть незважаючи на заборгованість по заробітній платі.

Одночасно в Ostchem знову підкреслили, що проблеми в роботі українських хімічних підприємств, їх вимушені зупинки викликані нечесною конкуренцією з боку російських виробників добрив, які постачають свою продукцію за демпінговими цінами.

«Обов’язковою умовою стабільної роботи хімічних заводів ‒ національних виробників азотних добрив є введення антидемпінгових мит на мінеральні добрива з інших країн, які поставляють продукцію за демпінговими цінами», ‒ зазначили в Ostchem.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!