Елеватор

«Оптімус Агро Холдинг» отримав контроль над Запорізьким олійноекстракційним заводом

Поділитись:
«Оптімус Агро Холдинг» отримав контроль над Запорізьким олійноекстракційним заводом

Компанія «Оптімус Агро Холдинг Лтд» (Кіпр) оформила контроль над ПАТ «Запорізький олійноекстракційний завод».

Згідно з повідомленням у системі розкриття інформації НЦКПФР, «Оптімус Агро Холдинг Лтд» став власником 99,48% акцій Запорізького ОЕЗ. Раніше зазначеною часткою в статутному капіталі товариства володіла «Щедро Груп Лтд» (Schedro Group Ltd, Кіпр), афільована з «Оптімус Агро Холдинг».

«Оптімус Агро» в Україні об’єднує мережу елеваторів у Дніпропетровській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Донецькій і Черкаській областях загальною потужністю одноразового зберігання понад 1,1 млн тонн зернових.

Потужності з переробки соняшнику Запорізького олійноекстракційного заводу складають 900 тис. тонн на рік. На потужностях Запорізького ОЕЗ виробляв свою продукцію ТД «Щедро».

Довідка

Компанія «Оптімус Агро» ‒ один із найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, яка займається виробництвом соняшникової олії, шроту і лушпиння. Учасники ринку пов’язують компанію «Оптімус Агро» з власниками групи «Приват».

Згідно з інформацією на сайті «Оптімус Агро», у вересні 2016 року компанія взяла в оренду цілісний майновий комплекс ПАТ «Запорізький олійноекстракційний завод».

Інтерфакс-Україна

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями