Елеватор

OPIC надасть «Агропросперіс Банку» $10 млн для кредитування малих і середніх агропідприємств

OPIC надасть «Агропросперіс Банку» $10 млн для кредитування малих і середніх агропідприємств

Фінансова установа уряду США OPIC надасть ПАТ «Агропросперіс Банк» кредит на $10 млн грн. і ПАТ «Банк Восток» гарантії по кредиту на $7,8 млн, повідомляється на сайті OPIC.

Згідно з повідомленням, кошти «Агропросперіс Банку» надаються терміном на 10 років для розширення кредитування малих і середніх агропідприємств. Загальний обсяг проекту оцінюється в $23,7 млн. Основним кредитором виступає американська NCH Agribusiness Partner II.

«Невеликі агропідприємства часто не мають можливості залучити фінансування через відсутність твердого забезпечення за кредитом та/або обмеженого досвіду у місцевих фінансових організацій у кредитуванні аграрного сектора. Маючи досвід інвестування в агросектор і в банківській справі, основний кредитор має намір залучити кредит OPIC для розширення фінансування українських аграріїв», ‒ зазначено в коментарі OPIC до рішення по «Агропросперіс Банку».

Засоби «Банку Восток» надаються для розширення кредитування малих і середніх підприємств. Загальний обсяг проекту оцінюється в $8 млн. Основним кредитором виступає американська Financial Services Volunteer Corps.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!